Moduły - EuroBilet.pl
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

Moduły

System sprzedaży biletów zaprojektowany jest w sposób umożliwiający dopasowanie jego funkcjonalności do potrzeb i możliwości budżetowych

Oprogramowanie charakteryzuje się budową modułową – moduły można dowolnie zestawiać i konfigurować, A mamy ich ponad 15

nasze moduły:

EuroManager
Moduł administracyjny systemu sprzedaży biletów EuroBilet, który jest główną i najważniejszą częścią systemu.
EuroInternet
EuroInternet to system sprzedaży biletów online, za pomocą którego Klient może opłacić wybrany bilet na stronie www.
EuroKASA
Moduł EuroKasa umożliwia fiskalną sprzedaż biletów, karnetów i innych produktów wprowadzonych do systemu przy użyciu różnych form płatności.
EuroKiosk
Bezobsługowy Kiosk do sprzedaży biletów.
EuroCRM
Moduł Komunikacji Marketingowej CRM to narzędzie do bezpośredniej komunikacji z Klientami przy pomocy kanału SMS i/lub wysyłki email.
EuroKupon
Moduł EuroKupon pozwala na wygenerowanie, wycenę, walidację i rozliczenie wydawania przez organizatora środka/kuponu, którym można opłacić lub obniżyć cenę biletu lub zestawu gastronomicznego.
EuroBar + EuroMagazyn
EuroBar jest modułem, który umożliwia sprzedaż produktów gastronomicznych, zarówno prostych, jak i złożonych, a także łączenia ich w zestawy. W połączeniu z modułem EuroMagazyn prowadzone w module EuroBar transakcje są ewidencjonowane i odnotowywane w stanach magazynowych.
EuroBramka
Moduł EuroBramka umożliwia elektroniczną weryfikację biletów zakupionych przez internet, a także gwarantuje bezpieczeństwo obiektu dzięki m. in. zaawansowanemu systemowi kontroli dostępu oraz systemowi rozpoznawania twarzy.

UWAGA! Ważna informacja.

w związku z koronawirusem i całym zamieszaniem wokół niego informujemy, że nie ma on bezpośredniego wpływu na działanie naszej firmy, realizowaniu kontraktów oraz umów serwisowych. Wszelkie prace będą realizowane.

Wdrożyliśmy działania profilaktyczne, zmieniliśmy charakter pracy na zdalną oraz ograniczyliśmy spotkania do absolutnego minimum w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników i partnerów biznesowych.

Niezależenie od formy naszej pracy cały czas jesteśmy dostępni telefonicznie w godzinach pracy, pod wszystkimi dotychczasowymi numerami telefonów.