Moduły - EuroBilet.pl
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

Moduły

System sprzedaży biletów zaprojektowany jest w sposób umożliwiający dopasowanie jego funkcjonalności do potrzeb i możliwości budżetowych

Oprogramowanie charakteryzuje się budową modułową – moduły można dowolnie zestawiać i konfigurować, A mamy ich ponad 15

nasze moduły:

EuroManager
Moduł administracyjny systemu sprzedaży biletów EuroBilet, który jest główną i najważniejszą częścią systemu.
EuroInternet
EuroInternet to system sprzedaży biletów online, za pomocą którego Klient może opłacić wybrany bilet na stronie www.
EuroKASA
Moduł EuroKasa umożliwia fiskalną sprzedaż biletów, karnetów i innych produktów wprowadzonych do systemu przy użyciu różnych form płatności.
EuroKiosk
Bezobsługowy Kiosk do sprzedaży biletów.
EuroCRM
Moduł Komunikacji Marketingowej CRM to narzędzie do bezpośredniej komunikacji z Klientami przy pomocy kanału SMS i/lub wysyłki email.
EuroKupon
Moduł EuroKupon pozwala na wygenerowanie, wycenę, walidację i rozliczenie wydawania przez organizatora środka/kuponu, którym można opłacić lub obniżyć cenę biletu lub zestawu gastronomicznego.
EuroBar + EuroMagazyn
EuroBar jest modułem, który umożliwia sprzedaż produktów gastronomicznych, zarówno prostych, jak i złożonych, a także łączenia ich w zestawy. W połączeniu z modułem EuroMagazyn prowadzone w module EuroBar transakcje są ewidencjonowane i odnotowywane w stanach magazynowych.
EuroBramka
Moduł EuroBramka umożliwia elektroniczną weryfikację biletów zakupionych przez internet, a także gwarantuje bezpieczeństwo obiektu dzięki m. in. zaawansowanemu systemowi kontroli dostępu oraz systemowi rozpoznawania twarzy.