Kolejny szczęśliwy klient - Tengent Studio - EuroBilet.pl
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

Kolejny szczęśliwy klient – Tengent Studio

Tengent Studio – Wystawa “Śladami Jezusa”

Już 29 marca, w sąsiedztwie Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie będzie można przenieść się do Jerozolimy czasów Jezusa. A wszystko dzięki wyjątkowej, multimedialnej wystawie czasowej – „Śladami Jezusa”. Ta stworzona z rozmachem, interaktywna produkcja edukacyjna, pozwoli zwiedzającym zanurzyć się w realiach świata sprzed 2000 lat.
Autorem i realizatorem wystawy jest studio kreatywne Tengent, którego członkowie mają na swoim koncie takie produkcje jak film „Miasto ruin” dla Muzeum Powstania Warszawskiego, czy projekt wystawy stałej Muzeum Historii Polski.
Honorowy patronat nad wystawą objęli: Ksiądz Kazimierz Kardynał Nycz, Ksiądz Biskup Romuald Kamiński, Kustosz Ziemi Świętej o. Francisco Patton ofm oraz Rektor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Jest to już kolejny klient, który dołączył w tym roku do naszego grona.

Więcej o wystawie: https://sladamijezusa.pl

Adres www do rezerwacji biletów: tutaj

Wystawa Śladami JezusaEuroBilet system sprzedaży biletów dla wystaw!

Related Posts

Leave a comment

UWAGA! Ważna informacja.

w związku z koronawirusem i całym zamieszaniem wokół niego informujemy, że nie ma on bezpośredniego wpływu na działanie naszej firmy, realizowaniu kontraktów oraz umów serwisowych. Wszelkie prace będą realizowane.

Wdrożyliśmy działania profilaktyczne, zmieniliśmy charakter pracy na zdalną oraz ograniczyliśmy spotkania do absolutnego minimum w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników i partnerów biznesowych.

Niezależenie od formy naszej pracy cały czas jesteśmy dostępni telefonicznie w godzinach pracy, pod wszystkimi dotychczasowymi numerami telefonów.