ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

Webinar “wytyczne dla kin w trakcie epidemii wirusa”

Webinar

Zgodnie z rządowym rozporządzeniem ws. warunków wznowienia działalności instytucji kultury od 6 czerwca mogą prowadzić działalność m.in. kina. Sytuacja nie jest łatwa, zmienia się dynamicznie, dlatego wymaga od wszystkich sprawnego działania. Jesteśmy w pełni gotowi, aby odpowiadać na aktualne potrzeby naszych klientów i zapewniać jeszcze lepszą jakość naszych usług. W związku z powyższym, 17 czerwca zorganizowaliśmy webinar dla naszych klientów dotyczący wytycznych w czasie epidemii wirusa.

Webinar składał się z dwóch części:
– części prawnej prowadzonej przez ekspertkę, Panią Joannę Lassotę – adwokat, która ściśle współpracuje ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych;
– części IT, gdzie omówiliśmy możliwości dostosowania systemu EuroBilet do panujących warunków i co system może, a czego nie może wspierać w kontekście tych ograniczeń.

W międzyczasie uczestnicy zadawali liczne pytania, na które odpowiedzi udzielała zarówno nasza ekspertka jak i Kierownik Działu Sprzedaży EuroBilet.

W webinarze wzięło niemal 60 osób i jesteśmy przekonani, że nie był to ostatnie spotkanie online tego typu. Do zobaczenia wkrótce!

EuroBilet system sprzedaży biletów dla kin!

Leave a comment

UWAGA! Ważna informacja.

w związku z koronawirusem i całym zamieszaniem wokół niego informujemy, że nie ma on bezpośredniego wpływu na działanie naszej firmy, realizowaniu kontraktów oraz umów serwisowych. Wszelkie prace będą realizowane.

Wdrożyliśmy działania profilaktyczne, zmieniliśmy charakter pracy na zdalną oraz ograniczyliśmy spotkania do absolutnego minimum w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników i partnerów biznesowych.

Niezależenie od formy naszej pracy cały czas jesteśmy dostępni telefonicznie w godzinach pracy, pod wszystkimi dotychczasowymi numerami telefonów.