VOD - EuroBilet.pl
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

VOD

MAJĄC ŚWIADOMOŚĆ WYZWAŃ, PRZED JAKIMI STANĘLIŚCIE W OBECNEJ SYTUACJI, ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ NOWEJ PLATFORMY, KTÓRA POMOŻE W TYM TRUDNYM OKRESIE POSZERZYĆ OFERTĘ O MOCNY PUNKT, STAJĄC SIĘ BARDZO POŻĄDANYM PRZEZ WIDZÓW NARZĘDZIEM.

EUROINTERNET VOD – INDYWIDUALNY PŁATNY KANAŁ vod NA STRONIE TWOJEGO KINA LUB TEATRU. mODUŁ POZWOLI OBEJRZEĆ PREMIEROWE FILMY/SPEKTAKLE ONLINE PO UISZCZENIU OPŁATY NA KONTO. sPRAWDZI SIĘ ZARÓWNO TERAZ, GDY JEST TO JEDYNA MOŻLIWOŚĆ KONTAKTU Z FILMEM I SZTUKĄ, JAK I PO POWROCIE WIDZÓW DO KIN I TEATRÓW JAKO UZUPEŁNIENIE OFERTY – pLATFORMA VOD JEST IDEALNYM NARZĘDZIEM DLA WIDZÓW, KTÓRZY NIE ZDĄŻYLI OBEJRZEĆ FILMU BĄDŹ SPEKTAKLU W REGULARNYM REPERTUARZE SWOJEGO ULUBIONEGO KINA LUB TEATRU.

PAKIET KORZYŚCI:

Jakość
Odtwarzanie filmów / zdigitalizowanego spektaklu w jakości Full HD
WYGODA
Oglądanie filmu bezpośrednio z modułu EuroInternet
CZAS TRWANIA
Możliwość obejrzenia filmu / spektaklu przez 24 godziny
PRZYCHÓD
Podtrzymanie przychodu na konto
UTRZYMANIE WIDZÓW
Utrzymanie ciągłości kontaktu z widzami
BEZPIECZEŃSTWO
Zabezpieczenie przed kopiowaniem filmów/spektakli i nieuprawnionym użyciem

UWAGA! Ważna informacja.

w związku z koronawirusem i całym zamieszaniem wokół niego informujemy, że nie ma on bezpośredniego wpływu na działanie naszej firmy, realizowaniu kontraktów oraz umów serwisowych. Wszelkie prace będą realizowane.

Wdrożyliśmy działania profilaktyczne, zmieniliśmy charakter pracy na zdalną oraz ograniczyliśmy spotkania do absolutnego minimum w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników i partnerów biznesowych.

Niezależenie od formy naszej pracy cały czas jesteśmy dostępni telefonicznie w godzinach pracy, pod wszystkimi dotychczasowymi numerami telefonów.