Kolejny szczęśliwy klient - Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu - EuroBilet.pl
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

Kolejny szczęśliwy klient – Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu

O Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu

Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny powstał w 2014 roku. Jest jedną z najmłodszych instytucji kultury w województwie kujawsko-pomorskim.
Teatr Muzyczny to instytucja kultury, która kieruje swoją ofertę do widza w każdym wieku. W repertuarze posiada spektakle zarówno dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z teatrem, jak i widzów zaznajomionych ze sztuką teatru. Nie ogranicza się także tylko do jednego gatunku – wystawia musicale, komedie, spektakle rodzinne, bajki dla najmłodszych, koncerty jazzowe i piosenki aktorskie. Jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy w teatrze szukają chwili refleksji oraz rozrywki na wysokim poziomie.

Organizowane są również koncerty, recitale, seanse filmów muzycznych, warsztaty teatralne dla młodzieży. Zespół aktorski składa się z artystów występujących na deskach innych polskich teatrów, m.in. Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru WARSawy, Teatru Komedia we Wrocławiu. W naszych spektaklach natomiast grają m.in. Edyta Olszówka, Piotr Polk, Paweł Okoński, Krystyna Podleska.

Jest to już kolejny klient, który dołączył w tym roku do naszego grona.

Więcej o Teatrze: https://teatrmuzyczny.torun.pl/ 

Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny

EuroBilet system sprzedaży biletów dla Teatrów!

Related Posts

Leave a comment