Internetowy system rezerwacji usług online, kalendarz, mobilny system sprzedaży - EuroBilet.pl
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

System rezerwacji online

Mobilny System Sprzedaży

Zamówienie usługi przez internet jest proste i wygodne. To właśnie dlatego portale posiadające możliwość rezerwacji terminu stają się coraz popularniejsze. Warto zapewnić taką opcję swoim klientom, aby zwiększyć zyski ze sprzedaży.

Nowoczesny system rezerwacji online

Eurobilet udostępnia oprogramowanie będące zaawansowanym systemem sprzedaży. Postawiliśmy na modułowość, czyli swobodny wybór pomiędzy elementami aplikacji najlepiej sprawdzającymi się w konkretnej działalności. Dzięki temu nasi Klienci płacą dokładnie za to, czego potrzebują do prowadzenia działalności. Zakupiony system rezerwacji internetowej może więc posiadać więcej lub mniej modułów, w zależności od specyfiki branży Klienta.

Za pomocą mobilnego oprogramowania można swobodnie tworzyć, edytować oraz anulować rezerwacje, wystawiać faktury albo zakładać bazy klientów (np. w celu opracowania programu lojalnościowego). Podejmowanie właściwych decyzji biznesowych ułatwia historia transakcji dokonywanych przez użytkowników.

Mobilny system sprzedaży pozwala także na obsługę wielu organizowanych wydarzeń jednocześnie. Rezerwację można wyszukać w dowolnym momencie po nazwisku klienta, jego numerze telefonu lub adresie mailowym, numerze identyfikacyjnym itd. To znacznie ułatwia pracę przy sprzedaży biletów na każde wydarzenie.

Zalety internetowego systemu rezerwacji

Elektroniczne rezerwacje przede wszystkim są sposobem na oszczędność. Nie wymagają zatrudnienia dodatkowych osób do odbierania telefonów czy pracy przy kasie. Eliminuje to też problem związany z błędami ludzkimi polegającymi na niewłaściwym wykonaniu usługi. Jeśli klienci wskażą złą datę czy miejsce siedzące (np. w kinie), zostaną natychmiast o tym poinformowani przez internetowy system rezerwacji, co daje im szansę na szybkie i samodzielnie skorygowanie wybranych opcji.

Rezerwacje przez cały czas są widoczne dla każdego. W związku z tym potencjalni klienci zawsze mają jasną informację dotyczącą wolnych miejsc. System rezerwacji online pozwala więc wyeliminować sytuacje rezerwacji tego samego biletu przez dwie różne osoby w tym samym czasie, co może się zdarzyć w przypadku zakupu miejscówek w kasie biletowej.

Oprócz oszczędności pieniędzy i zwiększenia zysków oprogramowanie niesie ogromną korzyść dla potencjalnych klientów, którzy szybko mogą dokonać rezerwacji, nie ruszając się z domu. Gwarantując takie udogodnienie, mamy możliwość dotarcia do osób, które np. w przerwie na kawę, podczas drogi do pracy w tramwaju lub podczas spaceru chcą np. zarezerwować miejsce na wydarzenie kulturalne.

Całodobowy mobilny system sprzedaży

Aby dokonywanie rezerwacji stało się naprawdę komfortowe dla klienta, system rezerwacyjny musi być czynny najlepiej przez całą dobę. Niestety nie da się tego zrobić, prowadząc sprzedaż jedynie za pośrednictwem tradycyjnych kasach. Główną zaletą systemu rezerwacji internetowej jest możliwość bookowania biletów przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Klienci sami wybierają idealny dla siebie czas, by złożyć zamówienie. Po dokonaniu rezerwacji klient otrzymuje automatyczne przypomnienie (np. przez maila) o zbliżającej się dacie wydarzenia. Kalendarz rezerwacji jest też cały czas dostępny do wglądu dla właściciela firmy, co ułatwia przeprowadzenie sprzedaży tupu last minute.

System dla festiwali i pozostałych działalności

Najczęściej z opcji wcześniejszej rezerwacji biletów i miejsc korzystają firmy prowadzące działalność w obszarze kultury i sportu – przedsiębiorstwa z szeroko rozumianej branży rozrywkowej. To właśnie z myślą o nich powstawał nasz system dla festiwali. Oprogramowanie można indywidualnie dopasować do charakteru działalności bez względu na skalę lub wielkość organizowanego wydarzenia. Z systemu mogą skorzystać nawet niewielkie biznesy, którym zależy na oszczędności czasu oraz pieniędzy.

System rezerwacji Online
Internetowy System rezerwacji online

Do przykładowych obszarów działalności, które odnoszą ogromne korzyści na implementacji systemu rezerwacji online, należą m.in. branża:

– kosmetyczna;

– zajmująca się wynajmowaniem produktów;

– hotelarska ;

– edukacyjna;

– parkingowa;

– związana z udostępnianiem miejsc na wydarzenia (np. sale konferencyjne);

– służba zdrowia

i wiele innych.

Internetowy system rezerwacji online – szczegóły i szkolenia

Wdrożenie oprogramowania w Państwa firmie łączy się z ofertą szkoleń dla pracowników, którzy mają sprawować kontrolę nad systemem. Kursy szkoleniowe przeprowadzamy w dogodnym terminie i miejscu. Zdecydowanie najwygodniej będzie zorganizowanie instruktażu w siedzibie Państwa przedsiębiorstwa, aby od razu pokazać, jak będzie funkcjonował na co dzień nasz system rezerwacji internetowej w ramach Państwa infrastruktury teleinformatycznej.

Zainteresowanych szczegółami naszego oprogramowania do rezerwacji miejsc zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wątpliwości oraz zaoferujemy konsultacje dotyczące dostosowania aplikacji do potrzeb Państwa firmy. Możemy także bezpłatnie zaprezentować na żywo działanie mobilnego systemu sprzedaży. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Kompleksowy system rezerwacji online – podsumowanie zalet

Do głównych korzyści płynących ze stosowania proponowanego przez naszą firmę mobilnego systemu sprzedaży i rezerwacji biletów, należy zaliczyć przede wszystkim:

 •  zwiększone bezpieczeństwo przechowywanych danych, uzyskiwane m.in. dzięki zastosowaniu precyzyjnej kontroli dostępu,
 •  możliwość generowania szczegółowych analiz i raportów, opierających się o informacje przechowywane w systemie – opcja ta z biegiem użytkowania programu staje się dla przedsiębiorcy bardzo cennym narzędziem, niezwykle pomocnym podczas podejmowania kolejnych decyzji biznesowych,
 •  doradztwo i profesjonalne wsparcie techniczne – zarówno na etapie wdrażania systemu rezerwacji internetowej, jak i w każdym pozostałym momencie korzystania z rozwiązań dostarczanych przez naszą firmę,
 •  poszerzony zasięg oferty, możliwość dotarcia do większej liczby klientów, a także sprawniejszą obsługę, co bezpośrednio przekłada się na wyższy poziom dochodów z określonych wydarzeń,
 •  sukcesywne tworzenie bazy klientów, na podstawie której z czasem można organizować konkursy, loterie, eventy i innego rodzaju akcje promocyjne dla najbardziej lojalnych odbiorców,
 •  dużą elastyczność w zakresie współpracujących z systemem urządzeń ­– internetowy system rezerwacji EuroBilet pozwala na integrację z urządzeniami takimi jak m.in. drukarki biletowe, kasy i drukarki fiskalne, skanery kodów QR oraz kreskowych, a także zróżnicowane systemy bramek i kontroli dostępu,
 •  uniwersalność i łatwość dostosowania funkcjonalności systemu do specyfiki, potrzeb oraz możliwości budżetowych danej instytucji, wynikająca z jego modułowej budowy – ze względu na obszerność tego zagadnienia, bardziej szczegółowo opisaliśmy je w dalszej części podstrony.

Modułowość systemu rezerwacji internetowej EuroBilet

Teatry, stadiony sportowe, hale koncertowe czy kina to obiekty, których prowadzenie jest w obecnych czasach zadaniem niezwykle wymagającym. Do ich efektywnego działania niezbędne jest posiadania infrastruktury zaawansowanej, nowoczesnej, uporządkowanej i przede wszystkim ściśle dopasowanej do potrzeb konkretnych projektów czy wydarzeń. Ze względu na rentowność przedsiębiorstwa narzędzie to nie może być również zbyt drogie w utrzymaniu.

Z jednej strony rozwiązania o zbyt ogólnym zastosowaniu bardzo często nie spełniają swojej funkcji w przypadku bardziej skomplikowanych zadań. Z drugiej natomiast narzędzia specjalistyczne, łączące w sobie funkcjonalności charakterystyczne dla wielu różnych branż, są nierzadko przeładowane zbyt dużą liczbą dostępnych opcji, co negatywnie wpływa na intuicyjność ich obsługi. Trzecią opcją mogłoby być zamówienie narzędzia dedykowanego, jednak wówczas należy liczyć się z relatywnie wysokimi kosztami.

Aby osiągnąć złoty środek, tworząc mobilny system sprzedaży i rezerwacji biletów EuroBilet, postawiliśmy zatem na schemat modułowy, który odznacza się funkcjonalnością precyzyjnie dopasowaną do danej instytucji, przy jednoczesnym zachowaniu relatywnie niskiej ceny końcowej oraz niezwykłej prostoty obsługi. Wspomniana modułowość naszego oprogramowania umożliwia przeprowadzenie jego pełnej personalizacji.

Jak przebiega dobór poszczególnych modułów naszego systemu rezerwacji online?

Klient zainteresowany ofertą zgłasza się do nas, przekazując nam informacje na temat specyfiki swojej działalności oraz preferencji, jakie posiada względem systemu. W tym samym kroku określa również sprzęt, który docelowo ma współpracować z oprogramowaniem, taki jak np. bramki, skanery kodów kreskowych lub drukarki. Na bazie otrzymanych wskazań wspólnie z klientem dobieramy optymalne moduły. Dodatkowo w przypadku gdy specyfika określonej działalności jest bardzo niestandardowa, możemy również zaproponować w pełni dedykowany system rezerwacji internetowej.

Przykładowe moduły mobilnego system sprzedaży i rezerwacji biletów EuroBilet

Aby właściwie zobrazować konstrukcję proponowanego przez naszą firmę rozwiązania, poniżej zamieszczamy opis kilku przykładowych, dostępnych modułów:

 •  Euromanager ­– najbardziej podstawowy element systemu, stanowiący jego rdzeń. Moduł ten pozwala na efektywne zarządzanie cenami, repertuarem oraz wszelkimi czynnikami istotnymi dla działalności z jednego miejsca.
 •  Eurointernet sprzedaż – umożliwia sprzedaż biletów za pośrednictwem stron internetowych klienta.
 •  Eurointernet rezerwacje – moduł rezerwacji biletów, integrujący system z witryną internetową oraz kasami klienta.
 •  Eurobilet+ – rozszerzenie istotnie zwiększające zasięg dystrybucji biletów. Pozwala na docieranie do klientów za pośrednictwem m.in. zewnętrznych serwisów internetowych, stacjonarnych punktów handlowych, a także aplikacji bankowych lub tematycznych, dedykowanych na urządzenia mobilne.
 •  Euromagazyn ­– edytowalna baza produktów z dostępem do ich statystyk sprzedażowych.
 •  Eurobramka – rozwiązanie wspomagające proces kontroli biletów oraz zwiększające poziom bezpieczeństwa danego wydarzenia.

Szczegółowy opis wszystkich funkcjonalności, które może zapewniać nasz internetowy system rezerwacji i sprzedaży znajduje się w zakładce „Moduły”.