EuroSmartBramka i Moduł Lojalnościowty - promocja - EuroBilet.pl
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

EuroSmartBramka i Moduł Lojalnościowty – promocja

Wyniki badań wskazują, iż prawie połowa Polaków aktywnie uczestniczy w programach lojalnościowych. W czasach, gdy pozyskanie nowego klienta wiąże się z dużymi kosztami, coraz więcej firm jest zainteresowanych możliwością wprowadzenia kart stałego klienta na potrzebę uruchomienia programu lojalnościowego.

Co oferuje Moduł Lojalnościowy?

Moduł umożliwia podliczanie zbieranych punktów, wymienianych następnie na nagrody określone w regulaminie.

Konfigurowanie wartości punktowej nagród oraz samodzielne określanie wartości punktowej poszczególnych biletów lub produktów pozwala na dopasowanie do różnorodnych programów promocyjnych i ich realizację na różnych stanowiskach (EuroBar, EuroKasa, EuroSmartKasa – w zakresie zbierania punktów również EuroInternet Sprzedaż).

Działanie programu lojalnościowego jest na bieżąco monitorowane za pomocą szczegółowych raportów tworzonych w module administracyjnym systemu EuroBilet.

Przykładowe realizacje:

Teraz, oprócz zbierania punktów, dla lojalnych Klientów możliwy jest również zakup w module EuroInternet ograniczonej liczby specjalnych (np. promocyjnych) biletów.  Dzięki temu kupujący zostają wyróżnieni dostępem do ekskluzywnej oferty, a Organizator może nagradzać zarówno aktywnych uczestników, jak i aktywizować dawnych użytkowników, udostępniając przedłużenie ważności karty online.

Najczęściej karty klienta służą jego identyfikacji w celu:
– przyznawania rabatów
– gromadzenia punktów, które następnie można wymienić na nagrody
– premiowanie najbardziej aktywnych
– budowanie bazy lojalalnych klientów

Korzyści z posiadania EuroSmartBramki

EuroSmartBramka – to proste rozwiązanie do kontroli biletów w oparciu o system operacyjny Android – najpopularniejszy system operacyjny dzisiejszych smartfonów. EuroSmartBramka podobnie jak inne aplikacje EuroBilet działa w trybie online, co uniemożliwia dwukrotne użycie kodów danego biletu. W przypadku problemu z czytelnością kodu aplikacja umożliwia wpisanie numeru z klawiatury.

  • Szybkość i prostota obsługi (jeden przycisk „skanuj”)
  • Powszechność (system Android to obecnie około 70% użytkowników smartfonów) i niewielkie wymagania progowe (Android 4.4 i aparat 5 MPIX)
  • Łatwa skalowalność – samodzielna instalacja
  • Niska cena
  • Możliwość zastosowania również tam, gdzie nie ma wi-fi (łączność po GPRS)
[vc_cta h2=”Zapytaj nas o najnowszą promocję!” txt_align=”center” color=”peacoc”][/vc_cta]
[sc_team style=”rounded” columns=”1″ team=”eb”]

Related Posts

Leave a comment