Partnerstwo liderów - nowa wizja dla rynku sportowego - EuroBilet.pl
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

Partnerstwo liderów – nowa wizja dla rynku sportowego

Partnerstwo Vector Software i Sportdata Serwis

26. listopada mieliśmy przyjemność być organizatorem konferencji online zatytułowanej „Partnerstwo liderów – nowa wizja dla rynku sportowego”. Uroczystość odbyła się w iście sportowej oprawie, w Loży Centralnej Stadionu Legia Warszawa.

Naszym gościom do przekazania mieliśmy bardzo istotną wieść. Wraz z firmą Sportdata Serwis postanowiliśmy połączyć siły i wprowadzić nową jakość w biznesie sportowym.

Wspólnie jako Partnerzy skupimy się na:

  • Bezpieczeństwie
  • Optymalizacji przychodów
  • Rozwoju
konf

Uważamy, że jest to krok milowy w podejściu do oferowania usług
i rozwiązań dla branży sportowej. Wspólnie nasze rozwiązania obejmują 360 ° dookoła biznesu sportowego.

Produkty, które możemy w chwili obecnej zaproponować naszym klientom są absolutnie bezkonkurencyjne. Nie ograniczamy się tylko do systemu do sprzedaży biletów czy monitoringu. Naszym Klientom oferujemy omnichannel dla biznesu sportowego. Rozwiązania, które posiadamy w naszym portfolio pozwolą z sukcesem w profesjonalny sposób zarządzać stadionem, pozwalają m.in. na zarządzanie systemem CRM, strefą gastronomiczną, gadżetami, ale też zwiększenie przychodów za parking czy wygodną obsługę klientów biznesowych.
Od lat słuchamy naszych Klientów i dostarczamy im rozwiązania szyte na miarę, które w 100% spełniają ich oczekiwania i zapotrzebowanie biznesowe na nowe produkty i usługi. Dzięki partnerstwu będziemy mogli swoje rozwiązania rozwijać szybciej, a dostarczane Państwu produkty będą innowacyjne, bezawaryjne i kompletne. Przewagą oferowanego rozwiązania z pewnością będzie bilateralna integracja pomiędzy systemem sprzedaży, a systemem kontroli.
Clients assistance, call center, hotline operator, consultant manager. Customer care, seamless and personalized service, customer experience concept. Bright vibrant violet vector isolated illustration

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą zachęcamy do umówienia się na spotkanie. Można to zrobić już teraz w wirtualnym Kalendarzu!
👉 https://tiny.pl/7stgs 

Więcej o naszych planach dowiecie się Państwo ze specjalnie przygotowanego video

Leave a comment