Kolejny szczęśliwy klient - MaxKino - EuroBilet.pl
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

Kolejny szczęśliwy klient – MaxKino

MaxKino Świebodzin

MaxKino w Świebodzinie to nowoczesny obiekt kinowy łączący najnowsze technologie kinowe z przyjaznym miejscem, spędzania wolnego czasu z najbliższymi. Oddajemy Państwu do dyspozycji 3 komfortowo wyposażone sale kinowe. Najnowszej klasy sprzęt projekcyjny w tym projektor 4K, komfortowe fotele, zapewnią najwyższą jakość projekcji, pogłębiając wrażenia filmowe i otwierając Widza na magię Kina. Pragniemy z pasją prowadzić kino dla naszych Widzów, którzy kochają je Tak samo jak My. Zapraszamy na filmy i wydarzenia kinowe.

Jest to już kolejny klient, który dołączył w tym roku do naszego grona.

Więcej o ośrodku kultury: https://maxkino.eu/kontakt/

Adres www do rezerwacji biletów: https://maxkino.eu/repertuar/ 

MaxKino Świebodzin

EuroBilet system sprzedaży biletów dla Kin!

Related Posts

Leave a comment

UWAGA! Ważna informacja.

w związku z koronawirusem i całym zamieszaniem wokół niego informujemy, że nie ma on bezpośredniego wpływu na działanie naszej firmy, realizowaniu kontraktów oraz umów serwisowych. Wszelkie prace będą realizowane.

Wdrożyliśmy działania profilaktyczne, zmieniliśmy charakter pracy na zdalną oraz ograniczyliśmy spotkania do absolutnego minimum w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników i partnerów biznesowych.

Niezależenie od formy naszej pracy cały czas jesteśmy dostępni telefonicznie w godzinach pracy, pod wszystkimi dotychczasowymi numerami telefonów.