Kolejny szczęśliwy klient - Kino Odeon Sochaczew - EuroBilet.pl
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

Kolejny szczęśliwy klient – Kino Odeon Sochaczew

O kinie Odeon

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu projekt pod nazwą Kino „ODEON”. Zapytacie skąd taka nazwa? Już odpowiadamy. Odeon, to starożytna budowla, która służyła jako teatr, sala koncertowa i wykładowa.

Nasze kino swoją siedzibę ma w miejscu dobrze znanym mieszkańcom Sochaczewa, czyli popularnym „Domu Rzemiosła”, mieszczącym się przy ulicy Żeromskiego 8. Obiekt zlokalizowany w samym centrum miasta, ma odpowiadać na wszelkie potrzeby i oczekiwania mieszkańców w obszarach kultury, sztuki i edukacji filmowej. Pragniemy, aby kino „Odeon” stało się pierwszym wyborem oraz regularnym miejscem spotkań mieszkańców Sochaczewa i okolic.Kino odeon w Sochaczewie

To co będzie naszym wyróżnikiem to oryginalność i niepowtarzalne odczucia estetyczne. Tylko u nas, w dwóch nowocześnie wyposażonych salach kinowych* będziecie mogli zobaczyć najbardziej wyczekiwane premiery filmowe: zarówno produkcje kina rodzimego jak i filmy zagraniczne. Pokazy przedpremierowe, cykliczne projekcje klasyki kina światowego oraz weekendowy program dla dzieci to tylko niektóre z punktów planowanego programu kina. Dodatkowym atutem będzie możliwość skorzystania z oferty kinowego baru oraz wynajmu obiektu na różne wydarzenia, m.in.: konferencje, urodziny, itp.

Kino jest dla nas sposobem na życie i tym właśnie chcemy się z Wami dzielić. Liczymy, że kino „Odeon” pozwoli Wam odkryć to, co jeszcze nie odkryte w świecie filmu!

*sale kinowe:

– liczba miejsc: 163 (w tym 20 foteli typu VIP), przesuwany ekran, wygodne fotele dostarczone przez lidera rynku krajowego i zagranicznego, firmę Megan Seating, dostarczającą produkty
do największych operatorów kinowych. Za doznania dźwiękowe odpowiada firma ESS Audio dostarczająca sprzęt marki JBL a doznania wizualne na najwyższym poziomie zapewnia firma Kino Digital i jej projektor laserowy marki Barco.

– liczba miejsc: 49, wygodne fotele dostarczone przez lidera rynku krajowego i zagranicznego, firmę Megan Seating, dostarczającą produkty do największych operatorów kinowych. Za doznania dźwiękowe odpowiada firma ESS Audio dostarczająca sprzęt marki JBL.

Zespół kina „Odeon”

Jest to już kolejny klient, który dołączył w tym roku do naszego grona.

Więcej o kinie: https://kinoodeon.pl/index.php/fullpage/o-nas/#o-nas

Adres www do rezerwacji biletów: https://kinoodeon.vectorsoft.pl/MSI/mvc/pl

Kino odeon w SochaczewieEuroBilet system sprzedaży biletów do kin!

Related Posts

Leave a comment

UWAGA! Ważna informacja.

w związku z koronawirusem i całym zamieszaniem wokół niego informujemy, że nie ma on bezpośredniego wpływu na działanie naszej firmy, realizowaniu kontraktów oraz umów serwisowych. Wszelkie prace będą realizowane.

Wdrożyliśmy działania profilaktyczne, zmieniliśmy charakter pracy na zdalną oraz ograniczyliśmy spotkania do absolutnego minimum w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników i partnerów biznesowych.

Niezależenie od formy naszej pracy cały czas jesteśmy dostępni telefonicznie w godzinach pracy, pod wszystkimi dotychczasowymi numerami telefonów.