Kino Kultura w Wołominie - Korzysta z Modułu Internetowego EuroBilet
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

Kino Kultura w Wołominie

Kino Kultura w Wołominie

[/ vc_column] [/ vc_row]
W gronie naszych Klientówło się również w Kino Studyjne Kultura z Wołomina!
Kino cieszy oczy widzów od 1964 roku, aw tym roku zostało wyposażone w moduł internetowy EuroInternet dzięki temu kinomaniacy będą mogli kupować bezpiecznie bilety na swoich komputerach i smartfonach. [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]
[ vc_single_image image = “25308” img_size = “800×600” alignment = “center”] [/ vc_column] [/ vc_row]
Mieliśmy też wersja szkolenia dla kina z systemu biletowego EuroBilet.

Po ponownym otwarciu kin rynkowych mogą być systemy gwarantujące bezpieczne bezpieczne odstępy między widzami podczas seansu. System na podstawie informacji o stołej ilości miejsc zajętych zadba o według wymaganych odległości zostały zachowane.

Bilety będą dostępne na 👉   http://kinowolomin.pl/repertuar.php [/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

Related Posts

Leave a comment

UWAGA! Ważna informacja.

w związku z koronawirusem i całym zamieszaniem wokół niego informujemy, że nie ma on bezpośredniego wpływu na działanie naszej firmy, realizowaniu kontraktów oraz umów serwisowych. Wszelkie prace będą realizowane.

Wdrożyliśmy działania profilaktyczne, zmieniliśmy charakter pracy na zdalną oraz ograniczyliśmy spotkania do absolutnego minimum w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników i partnerów biznesowych.

Niezależenie od formy naszej pracy cały czas jesteśmy dostępni telefonicznie w godzinach pracy, pod wszystkimi dotychczasowymi numerami telefonów.