Kino wróciło Do Łask(U) - EuroBilet.pl
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

Kino wróciło Do Łask(U)

Kino Ino w Łasku

Dotąd łaskowianie mogli wybrać się do kina na filmowe hity tylko podczas wizyt kina objazdowego. Latem odbywało się także tzw. kino na leżakach. Ewentualnie mieszkańcy jeździli są sąsiednich miejscowości – Zduńskiej Woli, Pabianic czy do Łodzi. Teraz najgorętsze kinowe hity i premiery będą mogli oglądać również w Łasku.

Czytaj więcej: https://expressilustrowany.pl/w-lasku-powstanie-kino-pierwsze-filmy-laskowanie-obejrza-juz-w-lutym/ar/13778317

Jest to już kolejny klient, który dołączył w tym roku do naszego grona.

Więcej o kinie: https://kinoino.pl/ 

Adres www do rezerwacji biletów: https://sprzedaz.kinoino.pl/MSI/mvc/pl

Kino Ino w ŁaskuEuroBilet system sprzedaży biletów dla kina!

Related Posts

Leave a comment

UWAGA! Ważna informacja.

w związku z koronawirusem i całym zamieszaniem wokół niego informujemy, że nie ma on bezpośredniego wpływu na działanie naszej firmy, realizowaniu kontraktów oraz umów serwisowych. Wszelkie prace będą realizowane.

Wdrożyliśmy działania profilaktyczne, zmieniliśmy charakter pracy na zdalną oraz ograniczyliśmy spotkania do absolutnego minimum w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników i partnerów biznesowych.

Niezależenie od formy naszej pracy cały czas jesteśmy dostępni telefonicznie w godzinach pracy, pod wszystkimi dotychczasowymi numerami telefonów.