Kolejny szczęśliwy klient - Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu - EuroBilet.pl
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

Kolejny szczęśliwy klient – Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu

Siedzibą Centrum jest miasto Nowogrodziec. Terenem działania Centrum jest Miasto i Gmina Nowogrodziec, a także teren Województwa Dolnośląskiego, Rzeczypospolitej Polskiej, a także poza granicami kraju.

W skład Centrum wchodzą: Dom kultury w Nowogrodźcu, Ośrodek Kultury w Parzycach; Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu i jej filie w Gierałtowie, Gościszowie, Wykrotach i Zebrzydowej; Sala Sportowo Rekreacyjna w Nowogrodźcu, Wiejskie Domy Kultury w Czernej, Gierałtowie, Gościszowie, Wykrotach, Zagajniku, Zebrzydowej; Świetlica w Milikowie, Zebrzydowej, Parzycach; Stadion Sportowy w Nowogrodźcu i Zebrzydowej

Jest to już kolejny klient, który dołączył w tym roku do naszego grona.

Więcej o ośrodku kultury: http://www.gckis.nowogrodziec.pl/index.php 

Adres www do rezerwacji biletów: wkrótce

Gminne Centrum Kultury i Sportu w NowogrodźcuEuroBilet system sprzedaży biletów dla ośrodków kultury i sztuki!

Related Posts

Leave a comment

UWAGA! Ważna informacja.

w związku z koronawirusem i całym zamieszaniem wokół niego informujemy, że nie ma on bezpośredniego wpływu na działanie naszej firmy, realizowaniu kontraktów oraz umów serwisowych. Wszelkie prace będą realizowane.

Wdrożyliśmy działania profilaktyczne, zmieniliśmy charakter pracy na zdalną oraz ograniczyliśmy spotkania do absolutnego minimum w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników i partnerów biznesowych.

Niezależenie od formy naszej pracy cały czas jesteśmy dostępni telefonicznie w godzinach pracy, pod wszystkimi dotychczasowymi numerami telefonów.