Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni 2021. - wydarzenie online
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni 2021.

45. festiwal polskich filmów fabularnych w Gdyni

8. grudnia po raz 45. rozpoczął się Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Po raz pierwszy i z sukcesem Festiwal w 100% odbywa się online.
Z uwagi na trwającą pandemię i wprowadzone obostrzenia wydarzenie nie mogło odbyć się w standardowej formule.

We współpracy z firmami ContentSpot oraz Atende przygotowaliśmy nowoczesną platformę VOD obsługującą wszystkie seanse. Platforma w zupełnie nowej odsłonie, jakiej nie miał jeszcze żaden ze znanych festiwali.

U nas widzowie mogą się poczuć jakby naprawdę uczestniczyli w festiwalu, ponieważ seanse wyświetlane są zgodnie z harmonogramem, który został ustalony przez organizatora.

Aby obejrzeć film oczywiście niezbędny jest telewizor, rzutnik lub komputer.

Emisja filmu odbywa się w określonym dniu o określonej godzinie – zupełnie jak w sali kinowej. Podobnie jak w tradycyjnej formule Festiwalu na projekcje obowiązują rezerwacje i to one umożliwiają obejrzenie filmu.

Każdy z uczestników Festiwalu w ramach swojej akredytacji może zobaczyć 20. z prezentowanych filmów, oczywiście po dokonaniu wcześniej rezerwacji.  Zarezerwowane seanse można znaleźć w historii rezerwacji. Jeśli widz wejdzie zbyt wcześnie do panelu, zobaczy czas oczekiwania na start filmu:

2
1
3

Pomimo, że czasu mieliśmy niesamowicie mało, bardzo cieszy nas, że z sukcesem wywiązaliśmy się ze swojego zadania. Z drugiej strony jako doświadczona firma, z ugruntowaną pozycją na rynku nie widzieliśmy innego „scenariusza”.

Platforma wyróżnia się nowoczesnym wyglądem oraz zabezpieczeniami na najwyższym poziomie, a co najważniejsze – działa bez zarzutu.

Related Posts

Leave a comment