Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni 2021. - wydarzenie online
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni 2021.

45. festiwal polskich filmów fabularnych w Gdyni

8. grudnia po raz 45. rozpoczął się Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Po raz pierwszy i z sukcesem Festiwal w 100% odbywa się online.
Z uwagi na trwającą pandemię i wprowadzone obostrzenia wydarzenie nie mogło odbyć się w standardowej formule.

We współpracy z firmami ContentSpot oraz Atende przygotowaliśmy nowoczesną platformę VOD obsługującą wszystkie seanse. Platforma w zupełnie nowej odsłonie, jakiej nie miał jeszcze żaden ze znanych festiwali.

U nas widzowie mogą się poczuć jakby naprawdę uczestniczyli w festiwalu, ponieważ seanse wyświetlane są zgodnie z harmonogramem, który został ustalony przez organizatora.

Aby obejrzeć film oczywiście niezbędny jest telewizor, rzutnik lub komputer.

Emisja filmu odbywa się w określonym dniu o określonej godzinie – zupełnie jak w sali kinowej. Podobnie jak w tradycyjnej formule Festiwalu na projekcje obowiązują rezerwacje i to one umożliwiają obejrzenie filmu.

Każdy z uczestników Festiwalu w ramach swojej akredytacji może zobaczyć 20. z prezentowanych filmów, oczywiście po dokonaniu wcześniej rezerwacji.  Zarezerwowane seanse można znaleźć w historii rezerwacji. Jeśli widz wejdzie zbyt wcześnie do panelu, zobaczy czas oczekiwania na start filmu:

2
1
3

Pomimo, że czasu mieliśmy niesamowicie mało, bardzo cieszy nas, że z sukcesem wywiązaliśmy się ze swojego zadania. Z drugiej strony jako doświadczona firma, z ugruntowaną pozycją na rynku nie widzieliśmy innego „scenariusza”.

Platforma wyróżnia się nowoczesnym wyglądem oraz zabezpieczeniami na najwyższym poziomie, a co najważniejsze – działa bez zarzutu.

Related Posts

Leave a comment

UWAGA! Ważna informacja.

w związku z koronawirusem i całym zamieszaniem wokół niego informujemy, że nie ma on bezpośredniego wpływu na działanie naszej firmy, realizowaniu kontraktów oraz umów serwisowych. Wszelkie prace będą realizowane.

Wdrożyliśmy działania profilaktyczne, zmieniliśmy charakter pracy na zdalną oraz ograniczyliśmy spotkania do absolutnego minimum w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników i partnerów biznesowych.

Niezależenie od formy naszej pracy cały czas jesteśmy dostępni telefonicznie w godzinach pracy, pod wszystkimi dotychczasowymi numerami telefonów.