EuroKasa i EuroSmartKasa - EuroBilet.pl
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

EuroKasa i EuroSmartKasa


Moduł EuroKasa umożliwia fiskalną sprzedaż biletów, karnetów i innych produktów wprowadzonych do systemu przy użyciu różnych form płatności: gotówki, przelewu, kart kredytowych.
Kasjer po wybraniu wydarzenia może z wizualizacji sali wybrać odpowiadające Klientowi miejsca – moduł oprócz zwykłych biletów na określone wydarzenie i miejsce pozwala również na sprzedaż wejściówek i voucherów (przedpłacanych biletów bez określenia miejsca).

Moduł EuroKasa umożliwia zarządzanie bazą Klientów – daje możliwość wprowadzania i edycji danych Klienta. Pozwala również na przeglądanie zarówno historii transakcji Klienta, jak i szczegółów jednostkowego biletu. Jest dostosowany do obsługi programu lojalnościowego oraz innych programów promocyjnych. Ponadto zawiera opcję sprzedaży biletów grupowych. Moduł EuroKasa umożliwia także rezerwację telefoniczną (uproszczony i ograniczony do funkcji rezerwacji moduł kasowy nosi nazwę EuroKasa – Rezerwacje).

Moduł umożliwia wystawianie faktur zarówno automatycznie z bieżącej transakcji, zbiorczo do danego paragonu jak również dowolną fakturę nie powiązaną z jedną, konkretną transakcją. Moduł umożliwia również wystawianie faktur Pro Forma.

Moduł EuroKasa system sprzedaży biletów został tak przygotowany, aby w maksymalnym stopniu uprościć i usprawnić pracę kasjera, wpływając tym samym na wzrost zadowolenia Klientów.

Funkcjonalności:

• możliwość jednoczesnej sprzedaży biletów i karnetów na wiele wydarzeń,

• automatyczne zwalnianie rezerwacji i ponowna sprzedaż zwolnionego miejsca,

• możliwość sprzedaży biletów oraz innych produktów w ramach jednego systemu,

• ułatwienie pracy kasjera – możliwość wykorzystania monitorów dotykowych,

• elastyczne narzędzie wystawiania faktur w kasie (możliwość edycji i korekty),

• sprzedaż biletów spersonalizowanych jak również biletów anonimowych,

• możliwość budowy bazy lojalnych Klientów i realizowania dowolnych programów promocyjnych,

• możliwość wydruku na bilecie kodu kreskowego.