ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

EuroBilet+

Bilety w nowych kanałach dystrybucji

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Grupa Vector Software, producent największego w Polsce systemu sprzedaży biletów EuroBilet, wprowadziła nowy produkt jakim jest platforma sprzedaży biletów EuroBilet+.

Platforma EuroBilet+ oparta na sprawdzonym Systemie EuroBilet otwiera naszym Klientom nowe kanały dystrybucji biletów i tym samym możliwość dotarcia do nowych grup Klientów.

Nowymi Kanałami Dystrybucji są:

  • naziemne sieci dystrybucyjne,
  • aplikacje mobilne, tematyczne i bankowe,
  • serwisy internetowe.

Jesteśmy dumni, że wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom bardzo dynamicznie rozwijającego się rynku oraz nowych technologii. Dzięki temu możemy proponować naszym obecnym i przyszłym Klientom innowacyjne rozwiązania, które wspomogą ich codzienną pracę.

Schemat działania platformy systemu sprzedaży biletów EuroBilet+

System rezerwacji Online

UWAGA! Ważna informacja.

w związku z koronawirusem i całym zamieszaniem wokół niego informujemy, że nie ma on bezpośredniego wpływu na działanie naszej firmy, realizowaniu kontraktów oraz umów serwisowych. Wszelkie prace będą realizowane.

Wdrożyliśmy działania profilaktyczne, zmieniliśmy charakter pracy na zdalną oraz ograniczyliśmy spotkania do absolutnego minimum w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników i partnerów biznesowych.

Niezależenie od formy naszej pracy cały czas jesteśmy dostępni telefonicznie w godzinach pracy, pod wszystkimi dotychczasowymi numerami telefonów.