#EuroBilet zaprasza na szkolenie z rabatem 20% - EuroBilet.pl
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

#EuroBilet zaprasza na szkolenie z rabatem 20%

Rozwój to bardzo ważny element w życiu każdego człowieka, szczególnie zawodowym. Bardzo zależy nam aby nasi Klienci podnosili swoje kwalifikacje i nabywali nowych umiejętności przy obsłudze narzędzia jakim jest System EuroBilet.

Wraz z rozwojem technologii EuroBilet, zmienia się również system do sprzedaży biletów, z pewnością część z dostępnych funkcji nie jest wykorzystywana, a o części możecie Państwo nie pamiętać. W ostatnim czasie rozwinęliśmy nasze portfolio o nowe moduły, które być może podniosłyby komfort Państwa pracy. Dla Klientów udostępniony został EuroKiosk , EuroKupon, EuroVOD, EuroDisplay.

Bardzo chcielibyśmy aby nasi Klienci czuli się komfortowo korzystając z systemu do sprzedaży biletów EuroBilet. Ponieważ produkt daje możliwość dostosowania go do indywidualnych, szkolenia również odbywać będą się w tej formule.

Zależy nam utrwalaniu wiedzy o produkcie wśród naszych Klientów. Dlatego już dziś serdecznie zachęcamy do skorzystania z indywidualnego szkolenia dla użytkowników Systemu EuroBilet.

Dokonując zapisu do końca listopada br. otrzymacie Państwo rabat w wysokości 20%.

Aby zgłosić chęć wzięcia udziału w szkoleniu wystarczy kliknąć na “Zapisz się”
i uzupełnić następujące informacje:

  • pełną nazwę instytucji
  • imię i nazwisko osoby kontaktowej
  • numer telefonu do osoby kontaktowej
  • oczekiwaną tematykę szkolenia

Na tej podstawie będziemy w stanie przedstawić szczegółową kalkulację wraz z harmonogramem dopasowanym do Państwa potrzeb.

szkolenia system sprzedaży biletów

Related Posts

Leave a comment