Kolejny szczęśliwy klient - Centrum kultury w Sianowie - EuroBilet.pl
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

Kolejny szczęśliwy klient – Centrum kultury w Sianowie

O Centrum kultury w Sianowie

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów to samorządowa instytucja kultury prowadzona przez Gminę

Uroczyście otwarty 17 lutego 2014 roku wspaniały i wielofunkcyjny obiekt kulturalny od roku promieniuje życiem artystyczno-społecznym skierowanym do mieszkańców gminy i miasta Sianów. To pod dachem tego nowoczesnego, o pięknej bryle architektonicznej przybytku, znalazły swą stałą siedzibę biblioteka i centrum kultury. Ponadto Centrum Kultury to także nowoczesne kino i galeria Zorza oraz 9 świetlic wiejskich działających na terenie gminy.

Biblioteka Publiczna w Sianowie działa nieustannie już od 67 lat. Jej uroczyste otwarcie nastąpiło w 1948 roku. W roku 2014 otrzymała nową siedzibą. Biblioteka  wyposażona jest  w nowoczesny sprzęt multimedialny taki jak czytelnia internetowa, stanowiska dla dzieci i dorosłych do odsłuchu e-booków, infokioski oraz stanowiska z iPadami. W bibliotece i jej filiach znajduje się ponad 20500 woluminów, gdzie 80% z nich to pozycje nowe. Korzysta z nich 1643 czytelników. Liczba wypożyczeń na 100 mieszkańców wynosi 312.

Centrum Kultury w Sianowie realizuje szereg działań edukacyjnych. Swoją ofertę kierujemy do najmłodszych uczestników kultury jak i tych starszych. W zabawny i ciekawy sposób przybliżamy zagadnienia związane z różnymi dziedzinami sztuki: muzyką, literaturą, malarstwem, tańcem, kuchnią itp. Poprzez nasze działania chcemy również rozwinąć wrażliwość dzieci na otaczającą je przestrzeń, krajobraz, zabytki i architekturę. Zachęcić osoby starsze do aktywnego spędzania wolnego czasu.

W kinie Zorza odbywają się cyklicznie pokazy filmowe, gościnnie występują teatry muzyczne, dramatyczne, operetki. To stare dobre kino w nowym wydaniu i wyśmienitej akustyce i ogromnej pro scenie.

Jest to już kolejny klient, który dołączył w tym roku do naszego grona.

Więcej o ośrodku kultury: https://cksianow.pl/o-nas

Adres www do rezerwacji biletów: wkrótceCentrum Kultury w Sianowie

EuroBilet system sprzedaży biletów dla ośrodków kultury i sztuki!

Related Posts

Leave a comment

UWAGA! Ważna informacja.

w związku z koronawirusem i całym zamieszaniem wokół niego informujemy, że nie ma on bezpośredniego wpływu na działanie naszej firmy, realizowaniu kontraktów oraz umów serwisowych. Wszelkie prace będą realizowane.

Wdrożyliśmy działania profilaktyczne, zmieniliśmy charakter pracy na zdalną oraz ograniczyliśmy spotkania do absolutnego minimum w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników i partnerów biznesowych.

Niezależenie od formy naszej pracy cały czas jesteśmy dostępni telefonicznie w godzinach pracy, pod wszystkimi dotychczasowymi numerami telefonów.