Centrum Kultury w Polkowicach - Nowy Klient EuroBilet.pl
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa

Centrum Kultury w Polkowicach

Do grona klientów EuroBilet dołączyło Centrum Kultury w Polkowicach!

Centrum Kultury w Polkowicach korzysta z nowoczesnego zintegrowanego systemu EuroBilet!

Wdrożony w ośrodku kompleksowy system sprzedaży biletów i obsługi widzów pozwala na fiskalną sprzedaż biletów, karnetów oraz dodatkowych produktów.

Obraz2.

Zarządzenie całym systemem – cenniki, ceny promocyjne, harmonogramy wydarzeń, jest łatwe, intuicyjne i może być wykonywane z dowolnego stanowiska organizatora. Weryfikacja biletów poprzez prosty moduł EuroBramka, zainstalowany na smartfonie, ułatwia wpuszczanie uczestników na wydarzenia.

W Polkowicach repertuar obfituje w różnorodne wydarzenia kulturalne m.in. koncerty muzyki klasycznej, Stand-Up, spektakle komediowe i wiele innych. Dzięki sprzedaży biletów poprzez system EuroBilet zakupu na wydarzenia można dokonać wielokanałowo, a czas oczekiwania na wejście na koncert albo spektakl został zoptymalizowany do minimum.

Obraz1.

Leave a comment

UWAGA! Ważna informacja.

w związku z koronawirusem i całym zamieszaniem wokół niego informujemy, że nie ma on bezpośredniego wpływu na działanie naszej firmy, realizowaniu kontraktów oraz umów serwisowych. Wszelkie prace będą realizowane.

Wdrożyliśmy działania profilaktyczne, zmieniliśmy charakter pracy na zdalną oraz ograniczyliśmy spotkania do absolutnego minimum w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników i partnerów biznesowych.

Niezależenie od formy naszej pracy cały czas jesteśmy dostępni telefonicznie w godzinach pracy, pod wszystkimi dotychczasowymi numerami telefonów.