ul. Rzędzińska 3, 01-368 Warszawa
+48 22 489 89 00

System rezerwacji online

Mobilny System Sprzedaży

Zamówienie usługi przez internet jest proste i wygodne. To właśnie dlatego portale posiadające możliwość rezerwacji terminu stają się coraz popularniejsze. Warto zapewnić taką opcję swoim klientom, aby zwiększyć zyski ze sprzedaży.

Nowoczesny system rezerwacji online

Eurobilet udostępnia oprogramowanie będące zaawansowanym systemem sprzedaży. Postawiliśmy na modułowość, czyli swobodny wybór pomiędzy elementami aplikacji najlepiej sprawdzającymi się w konkretnej działalności. Dzięki temu nasi Klienci płacą dokładnie za to, czego potrzebują do prowadzenia działalności. Zakupiony system rezerwacji internetowej może więc posiadać więcej lub mniej modułów, w zależności od specyfiki branży Klienta.

Za pomocą mobilnego oprogramowania można swobodnie tworzyć, edytować oraz anulować rezerwacje, wystawiać faktury albo zakładać bazy klientów (np. w celu opracowania programu lojalnościowego). Podejmowanie właściwych decyzji biznesowych ułatwia historia transakcji dokonywanych przez użytkowników.

Mobilny system sprzedaży pozwala także na obsługę wielu organizowanych wydarzeń jednocześnie. Rezerwację można wyszukać w dowolnym momencie po nazwisku klienta, jego numerze telefonu lub adresie mailowym, numerze identyfikacyjnym itd. To znacznie ułatwia pracę przy sprzedaży biletów na każde wydarzenie.

Zalety internetowego systemu rezerwacji

Elektroniczne rezerwacje przede wszystkim są sposobem na oszczędność. Nie wymagają zatrudnienia dodatkowych osób do odbierania telefonów czy pracy przy kasie. Eliminuje to też problem związany z błędami ludzkimi polegającymi na niewłaściwym wykonaniu usługi. Jeśli klienci wskażą złą datę czy miejsce siedzące (np. w kinie), zostaną natychmiast o tym poinformowani przez internetowy system rezerwacji, co daje im szansę na szybkie i samodzielnie skorygowanie wybranych opcji.

Rezerwacje przez cały czas są widoczne dla każdego. W związku z tym potencjalni klienci zawsze mają jasną informację dotyczącą wolnych miejsc. System rezerwacji online pozwala więc wyeliminować sytuacje rezerwacji tego samego biletu przez dwie różne osoby w tym samym czasie, co może się zdarzyć w przypadku zakupu miejscówek w kasie biletowej.

Oprócz oszczędności pieniędzy i zwiększenia zysków oprogramowanie niesie ogromną korzyść dla potencjalnych klientów, którzy szybko mogą dokonać rezerwacji, nie ruszając się z domu. Gwarantując takie udogodnienie, mamy możliwość dotarcia do osób, które np. w przerwie na kawę, podczas drogi do pracy w tramwaju lub podczas spaceru chcą np. zarezerwować miejsce na wydarzenie kulturalne.

Całodobowy mobilny system sprzedaży

Aby dokonywanie rezerwacji stało się naprawdę komfortowe dla klienta, system rezerwacyjny musi być czynny najlepiej przez całą dobę. Niestety nie da się tego zrobić, prowadząc sprzedaż jedynie za pośrednictwem tradycyjnych kasach. Główną zaletą systemu rezerwacji internetowej jest możliwość bookowania biletów przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Klienci sami wybierają idealny dla siebie czas, by złożyć zamówienie. Po dokonaniu rezerwacji klient otrzymuje automatyczne przypomnienie (np. przez maila) o zbliżającej się dacie wydarzenia. Kalendarz rezerwacji jest też cały czas dostępny do wglądu dla właściciela firmy, co ułatwia przeprowadzenie sprzedaży tupu last minute.

System dla festiwali i pozostałych działalności

Najczęściej z opcji wcześniejszej rezerwacji biletów i miejsc korzystają firmy prowadzące działalność w obszarze kultury i sportu – przedsiębiorstwa z szeroko rozumianej branży rozrywkowej. To właśnie z myślą o nich powstawał nasz system dla festiwali. Oprogramowanie można indywidualnie dopasować do charakteru działalności bez względu na skalę lub wielkość organizowanego wydarzenia. Z systemu mogą skorzystać nawet niewielkie biznesy, którym zależy na oszczędności czasu oraz pieniędzy.

System rezerwacji Online

Do przykładowych obszarów działalności, które odnoszą ogromne korzyści na implementacji systemu rezerwacji online, należą m.in. branża:

– kosmetyczna;

– zajmująca się wynajmowaniem produktów;

– hotelarska ;

– edukacyjna;

– parkingowa;

– związana z udostępnianiem miejsc na wydarzenia (np. sale konferencyjne);

– służba zdrowia

i wiele innych.

Internetowy system rezerwacji – szczegóły i szkolenia

Wdrożenie oprogramowania w Państwa firmie łączy się z ofertą szkoleń dla pracowników, którzy mają sprawować kontrolę nad systemem. Kursy szkoleniowe przeprowadzamy w dogodnym terminie i miejscu. Zdecydowanie najwygodniej będzie zorganizowanie instruktażu w siedzibie Państwa przedsiębiorstwa, aby od razu pokazać, jak będzie funkcjonował na co dzień nasz system rezerwacji internetowej w ramach Państwa infrastruktury teleinformatycznej.

Zainteresowanych szczegółami naszego oprogramowania do rezerwacji miejsc zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wątpliwości oraz zaoferujemy konsultacje dotyczące dostosowania aplikacji do potrzeb Państwa firmy. Możemy także bezpłatnie zaprezentować na żywo działanie mobilnego systemu sprzedaży. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Uprzejmie informujemy, iż od 1 marca 2019 roku ulega zmianie adres siedziby spółki z dotychczasowego na:

Aleje Jerozolimskie 184b

02-486 Warszawa

Jednocześnie informujemy, iż pozostałe dane tj. numery telefonów, numery NIP, REGON, KRS, kont bankowych, adresy e-mail pozostają bez zmian.

W związku z powyższym, wszelką korespondencję oraz ewentualne przesyłki prosimy kierować na nasz nowy adres. Nowy adres powinien również być umieszczany na wszystkich fakturach wystawionych od 1 marca 2019 br.